Termíny závodů, aktuality

13. 10. 2023

Závod se jede. Pláštěnky raději s sebou, protože v jednu nebo ve dvě má začít pršet. Snad budeme do té doby hotovi. POZOR - silnice od kruhového objezdu u Modletic, podél D1 ven z Prahy, do Jažlovic, už je plně průjezdná, podjedete dálnici, za Jažlovicemi doprava, znova podjete dálnici a po levé straně je Trialpark Sklenka. To je důležitá informace pro ty, kteří přijedou od Prahy nebo od Plzně, z D1 nebo D0 sjedete na Říčany a hned první kruháč pojedete rovně. Není třeba jezdit po D1 až na 15. kilometr a přes Kašovice se vracet zpátky. Přijeďte, těšíme se.

24. 9. 2023

SRANDAZÁVOD RC TRUCK TRIAL 2023

Ahoj přátelé,

naši kamarádi a kolegové z RC OFFROAD KLUBU PLZEŇ, JirkaP a JirkaW se rozhodli uspořádat

SRANDAZÁVOD RC TRUCK TRIAL 2023, na oslavu ukončení naší další úspěšné sezóny. Závod se pojede v lokalitě nedaleko Kašovic, nazvané Trialpark Sklenka u Říčan, viz přiložená mapa, pravděpodobně dne 14. října, ale v přímé závislosti na počasí, protože v dané lokalitě není žádná možnost, kam se schovat před deštěm. Termín 100% potvrdíme až v pátek, 13. října nebo termín konání posuneme. V této lokalitě není žádné technické ani sociální zázemí, například nebude možnost nabíjet baterie, kromě akumulátoru z vozidla, kterým přijedete. Jídlo a pití si musí každý přivézt.

Pojedeme speciální sekce podle speciálních pravidel, nic bližšího známo není. Protože pojedeme bez rozdílu kategorie, je závod primárně určen pro modely kategorie S2, S3 a S4. Ne prototypy, přiveze-li si někdo prototyp, bude startovat mimo pořadí. Mohou ale přijet i kolegové z offroad trialu nebo expedic, pokud se jejich model vejde do branek širokých 240 mm. Začneme se tam scházet v +/- 9 hodin, v 10 je start závodu.

Důležitá informace nakonec: startovné na tento závod je 0,-Kč. Přijeďte v co největším počtu, všichni se na vás moc těšíme, protože si tam užijeme spoustu zábavy a budete mít možnost vidět v akci i několikanásobné mistry Evropy. Míst na parkování je habakuk. Sledujte naše webové stránky a FB jak se vyvine termín v závislosti na počasí.